Školní akce

Akce ve školním roce

Akce ve školním roce

Testování nových učebnic Informatiky

Žáci 5.A se v tomto školním roce účastní pilotního ověřování nových učebnice informatiky, které odpovídají plánovaným změnám RVP. Více informací k ověřování naleznete na stránkách https://imysleni.cz/ucebnice/pokusne-overovani.

kolotoč 1kolotoč 2

Exkurze do Vídně 2019

V úterý 10. prosince 2019 v časných ranních hodinách vyrazili žáci 7. –9. ročníku na exkurzi do Vídně, která nás uvítala slunečným a lehce mrazivým počasím. Prohlídku města jsme započali v poklidném Schonbrunu, pak následovalo poněkud rušnější a lidnatější centrum. Zhlédli jsme Burgtheater, Wiener Oper, Rathaus, Muzea na náměstí Marie Terezie, Muzejní čtvrť, Hofburg, Albertinu a Stephansdom. Asi největším zážitkem byla prohlídka Haus des Meeres a návštěva vánočních trhů na mnoha náměstích. Nakonec jsme mohli obdivovat okázalou vánoční výzdobu honosných vídeňských ulic. Tím se s námi bohatá a světélkující metropole rozloučila a my se mohli vrátit domů.