4. B

Čím se „bavíme“ v distanční výuce.

Pracovní výchova v distanční výuce

Úkol zněl : “ Pomoc při přípravě jídla“. Chopili jsme se tohoto úkolu opravdu s chutí. Myslím, že to je vidět i na přiložených fotografiích.

Tak už nám to zase začalo. Jsme čtvrťáci a je nás letos o jednoho víc!

Akce v září

3.9.   Prima pokusy – Motýlek

7.9. Dopravní výchova na novém dopravním hřišti. Odchod od školy v 7.45. Do batohu přilbu, přezůvky, pouzdro, svačinu, pití, čip. Sportovní oděv a boty na jízdu na kole. Vracíme se do školy na oběd.

15.9. Třídní schůzky 16.30 on line.

16.9. Běh Olympijského dne – všichni poběžíme 500m na hřišti u školy.

30.9. Výlet na Šternberk – informace upřesním.

V pátek za námi opět přišla paní Gluchová se svými pokusy. Využívali jsme vodu ze zelí, ocet a sodu. Také jsme si hráli s domácí plastelínou a nakonec si vyrobili motýlka.

Jak jsme řádili na dopravním hřišti…

Ve středu 16.9. jsme se zúčastnili Běhu Olympijského dne. Cílem bylo uběhnout 500 metrů. To všichni hravě zvládli. Nejrychlejší z holek byla Viky, Míša a Eliška. Z kluků byl nejlepší běžec Olík, Ríša a Adam.

ŠTERNBERK

Poslední zářijový den jsme se vydali na hrad Šternberk. Rozdělili jsme se do 6 barevných týmů a vrhli se na soutěže. Po vyhlášení výsledků, rozdělení cen a snězení svačinek od maminek jsme se vrhli na prohlídku hradu.