Děkujeme všem rodičům i prarodičům za příjemnou spolupráci a pomoc v celém školním roce a přejeme všem krásnou dovolenou a dětem mnoho vzrušujících zážitků o prázdninách.

Za vše děkuje kolektiv mateřské školy

kid 2736596 340

-poslední plavání bude ve středu 26.6. v obvyklém čase, odjezd v 7,35 hod

Děkujeme

Plavání bude probíhat každou středu od 10.4. – 26.6.2019 na krytém bazénu Základní školy Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek..

Autobus bude přistaven k mateřské škole, odjezd v 7,30 hod!

Děti mají mít sebou v batohu: plavky, ručník, hřeben. Děvčata s delšími vlasy – vždy řádně sepnuty a koupací čepici! Vše řádně podepsáno!

Sebou si děti mohou vzít pití v umělohmotné láhvi, popřípadě ovoce nebo müsli tyčinku.
Svačinu bereme z MŠ.
Děti nesmí mít s sebou: nic ve skle, cennosti, náušnice, náramky, prsteny, ozdobné kroužky, řetízky.

Do bazénu smějí jen děti naprosto zdravé. Výuky plavání se nesmí zúčastnit děti s teplotou, zánětem očních spojivek, nakažlivými chorobami, kožními nemocemi – vyrážkami, bradavicemi, osoby zahmyzené a děti, jejichž některý člen rodiny je postižen infekční nemocí.

Tyto pokyny se týkají přihlášených dětí.

Přihlásili jsme se do programu "Recyklohraní aneb ukliďme svět".

recyklo

MŠ Evžena Rošického se stala členem celostátní sítě mateřských škol se zaměřením na ekologickou výchovu Mrkvička.

20180507 143250IMG 20170511 0001

E. Rošického 1082/22, 721 00 Ostrava-Svinov
Tel: 596 962 449

Zástupce ředitele pro předškolní vzdělávání : Ulmannová Eva            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.